2.elde güvenilir adres
ARAÇ ARAMA
Araç Tipi
Marka
Seri
Model
Yakıt
Vites
2.El 0 Km Kiralık
ARAÇ KREDİ BAŞVURUSU
Fırsat ve kampanyalardan haberdar olmak için üye olun, sizlere mail atalım.
Email adresi yazın


MAZDA'DA GARANTİ UZATMA

Artık Mazda Sahipleri Araçlarının Garantisini Uzatabilecek

 

 

Üretici Garantisi


Bir Mazda Bayisinden yeni bir otomobil aldığınızda, kapsamlı bir Üretici Garantisinden yararlanırsınız. Her yeni Mazda mevcut en kapsamlı üretici garantilerinden biriyle sunulmaktadır. Bu garanti şunları içerir:
 

  • 3 yıl veya 100.000 km boyunca (hangisi önce dolarsa) yeni araç garantisi
  • 3 yıl veya 100.000 km boyunca (hangisi önce dolarsa) boya ve yüzey korozyonu garantisi
  • Delinmeye karşı 6 yıl garanti
  • Orijinal Mazda parçaları ve aksesuarları için montaj tarihinden itibaren 12 ay garanti  
  • Üretici garantisini sonraki sahiplere aktarma olanağı.Üretici Garantimiz ile ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen bir Mazda Bayisi ile iletişime geçin veya garanti bilgi kitapçığımıza göz atın.

 

Opsiyonel Uzatılmış Garanti


Mazda Artı Garanti Programı ile aracınızın garanti süresini 5 yıl / 150.000 km’ye uzatmak artık mümkün!

“Artı Garanti Programı” Mazda otomobillerinin üstün kalitesi ve güvenilirliğine ek olarak sürücü koltuğunda içinizin daha da rahat olması için geliştirilmiş eksiksiz bir pakettir.

 

Artı Garanti nedir?

“Artı Garanti” aracınızın garantisinin uygun bir ücret karşılığında 5 yıl / 150.000 km’ ye (hangisi önce dolarsa) kadar uzatılmasıdır. 3 yıllık garanti süresinin sonunda mekanik veya elektrik aksamda bir arıza meydana geldiğinde yetkili servislerimizde, orijinal yedek parçalarla, uzman teknisyenler tarafından ücretsiz olarak hizmet alırsınız.

 

Artı Garanti’nin faydaları nelerdir?

3 yıllık üretici garanti süresi sona erdikten sonra, aracınızda karşılaşabileceğiniz beklenmedik arıza giderleri 5 yıl/150.000 Km’ye kadar “Artı Garanti Programı” tarafından karşılanır. Böylece her zaman huzurlu bir şekilde yolculuk edersiniz.

 

Aracınıza Artı Değer

Aracınızı satarken, aynı üretici garantisi sürecinde olduğu gibi Artı Garanti’nizi de devredersiniz. Aracınızın bakımları üretici tarafından yetkilendirilmiş servislerde, orijinal parçalar kullanılarak, uzman teknisyenler tarafından yapıldığı için aracınızı yüksek ikinci el değeriyle çok daha hızlı satma imkanına sahip olursunuz.

 

Artı Garanti Neleri Kapsar?

• Artı Garanti Programı, aracınızın en önemli ve en pahalı aksamlarını garanti altına alır. Garanti kapsamındaki aksamlarla ilgili detaylı bilgi için bayinize başvurunuz.  

• Artı Garanti, üretici firma garantisi sona erdiğinde otomatik olarak devreye girer ve sizi beklenmeyen maliyetlere karşı korumaya devam eder.

• Artı Garanti’ye sahip olmak için en uygun zaman aracınızı satın aldığınız andır. Bu aşamada Artı Garanti’nizi bayinizden satın alabilirsiniz. Artı Garanti'yi ayrıca, aracınızı kullanmaya başladıktan sonra, en geç 30 ay / 50.000 km’ de, yetkili servislerden belirli bir fark ödeyerek de satın alabilirsiniz. Model bazında, fiyatları aşağıda görebilirsiniz. Üstelik 4 taksitte ödeme imkanıyla.

 

 

 

Artı Garanti Programına dahil olduğunuzda size sadece otomobil kullanmanın zevkini yaşamak kalır!

 

Otomobilinizi, ilk üretici garantisinin üzerine ek olarak 2 yıl boyunca veya aracınız 150.000 km'ye ulaşıncaya kadar (hangisi önce dolarsa) önemli parçaların beklenmedik onarım maliyetlerine karşı koruyabilirsiniz. 

Nuhkuyusu Cad.No:76 Bağlarbaşı - Üsküdar - İstanbul Tel: 0216 - 651 89 11 - 12 - 13 E-Mail: info@ozanotomotiv.com