2.elde güvenilir adres
ARAÇ ARAMA
Araç Tipi
Marka
Seri
Model
Yakıt
Vites
2.El 0 Km Kiralık
ARAÇ KREDİ BAŞVURUSU
Fırsat ve kampanyalardan haberdar olmak için üye olun, sizlere mail atalım.
Email adresi yazın


KURUMSAL

                               

 

 

     Ozan Otomotiv İkinci el araç alım satım sektörüne "güvenilir, dürüst, samimi ve kaliteli" satış ve danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla 1993 yılında Üsküdar'da hizmete başlamıştır. 1996 yılında Mazda markasının binek, ticari araçların sıfır ve ikinci el araç satışıyla Mazda'yla olan bağını geliştirmiştir. Bugün, ağırlıklı olarak ikinci el otomotiv pazarında Mazda, Honda, Toyota, Nissan, Subaru ve Suzuki gibi japon araç markaların ikinci el satışını gerçekleştirmektedir.. Sunmuş olduğu samimi hizmetle, müşteri memnuniyetini kazanarak kolayca bu pazarda güçlü bir yer edinmiştir. Her geçen gün kendini yenileyerek, güven aranılan ikinci el de her zaman dürüst ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

 

 Ozan Otomotiv kurumsal hizmet anlayışının bir parçası olarak; anında taşıt kredisi, 2.el de garanti, yol yardım, satış sonrası danışmanlık  ve bunun gibi birçok konuda siz müşterilerimize yardım sağlamaktadır.

 

 Sunulan hizmetlerle, ikinci el otomobil alım satım’ına hem dostça bir yaklaşım hem de kurumsal bir bakış açısı getiren Ozan Otomotiv, sektöre bu bağlamda değer katarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Mazda Ozan Otomotiv - Ali Necip Bakşi
 

 

 

                                   

 

Nuhkuyusu Cad.No:76 Bağlarbaşı - Üsküdar - İstanbul Tel: 0216 - 651 89 11 - 12 - 13 E-Mail: info@ozanotomotiv.com